A little tenderness makes a big difference

100% alpejskiego mleka z rodzinnych gospodarstw

Sercem produktów Milka od zawsze było mleko – świadczy o tym nawet nasza nazwa! Jedno nigdy się nie zmieni: nasze zaangażowanie i wykorzystywanie do produkcji najdelikatniejszej czekolady na świecie 100% mleka pochodzącego wyłącznie z Alp.

Świadomie postawiliśmy na mleko alpejskie, ponieważ wierzymy, że ten wysokiej jakości składnik produkowany z delikatnością jest w dużej mierze tym, co czyni naszą czekoladę tak wyjątkową.

Dzięki przywiązaniu do alpejskiego mleka, Milka jest uosobieniem czystości Alp. Całe nasze mleko pochodzi z małego alpejskiego obszaru o powierzchni 100 km2 i zaledwie 800 małych gospodarstw, z których każde liczy średnio 60 krów. To pozwala czule troszczyć się o zwierzęta i środowisko, w którym żyją. Wybieramy mleko pozyskiwane w ten sposób, ponieważ wiemy, że zdrowe i szczęśliwe krowy produkują najwyższej jakości mleko gwarantujące najpyszniejszą i najdelikatniejszą czekoladę.

Milk sourcing content

Nasi hodowcy są dla nas ważni

100% alpejskiego mleka świadczy nie tylko o jakości naszej czekolady, ale również o wielkim zaangażowaniu w naszą społeczność i wsparciu specjalnie wybranych hodowców, którzy podzielają nasze wartości.

Milka wspiera lokalne alpejskie gospodarstwa mleczne od 120 lat, zaopatrując się w małych rodzinnych firmach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Z dumą pomagamy tym lokalnym gospodarstwom żyć z tej cudownej ziemi. Cieszymy się, że możemy kontynuować tę bogatą tradycję.

Milk sourcing content

Nasze krowy są dla nas ważne

Praca z małymi gospodarstwami i hodowcami pasjonatami, którzy znają każdą krowę po imieniu, oznacza, że nasze zwierzęta są otoczone czułością i troską. Wiemy, że zdrowe i szczęśliwe krowy produkują najwyższej jakości mleko.

Ten serwis internetowy używa Cookies. Kliknij, aby zamknąć komunikat lub przeczytaj stronę polityka cookies.